Jak pracujeme                                  

Naše rodinná autopůjčovna byla založena roku 2002, za období našeho fungování jsme se stali jednou z významných autopůjčoven v plzeňském regionu. Naší filozofií je nabízet našim zákazníkům vozy s bohatou výbavou a mladší 5 let. Proto svůj vozový park pravidelně obnovujeme novými vozy přímo od výrobce. U dlouhodobých pronájmů jsme schopni zakoupit zákazníkovi zcela nové vozidlo dle jeho požadavků.    

U krátkodobých pronájmů vybíráme peněžní kauci, jejíž výše je individuální a odvíjí se dle jednotlivého klienta, délky pronájmu či státu, ve kterém se bude nájemce s vozem pohybovat. Kauce je vratná při vrácení nepoškozeného vozu. V případě havárie, odcizení, či vzniku jiné škody na vozidle z viny nájemce, se z kauce odečítá cena spoluúčasti nebo náhrada vzniklé škody (nepočítá se běžné opotřebení).  

V ceně nájemného je zahrnuto: neomezený počet obvykle ujetých kilometrů, přistavení vozu po Plzni zdarma, havarijní i zákonné pojištění v tuzemsku i Evropě, zelená karta, dálniční známka, nonstop asistenční služba při poruše nebo havárii vozu, pravidelné servisní kontroly včetně výměny  olejů  a  povinných  kontrol (STK, emise), výměna pneumatik letní/zimní.

Pokud si od nás vozidlo pronajmete, tak vězte, že nepřispíváte žádnému řediteli na třetí chalupu v Alpách, ale malému klukovi na školní pastelky a dvěma holkám na školu v přírodě. :-)